Program 12. Motovun Film Festivala

12. Motovun Film Festival (2010.)

 

GLAVNI PROGRAM

 

9:06
r. Igor Šterk
Slovenija; 2009; 71'


32. DECEMBAR / 32nd DECEMBER
r. Saša Hajduković
Bosna i Hercegovina; 2009; 88'


ANĐEO NA MORU / ANGEL AT SEA / UN ANGE À LA MER
r. Frédéric Dumont
Belgija, Kanada; 2009; 86'


BEBE / BABIES / BÉBÉ(S) (izvan konkurencije)
r. Thomas Balmes
Francuska; 2010; 79'


BESA / SOLEMN PROMISE (izvan konkurencije)
r. Srđan Karanović
Srbija, Slovenija, Hrvatska, Francuska, Mađarska; 2010; 106'


CRVENA KAPELICA /  RED CHAPEL /  DET RØDE KAPEL
r. Mads Brügger
Danska; 2009; 88'


ČETIRI LICA / THE FOUR TIMES / LE QUATRO VOLTE
r. Michelangelo Frammartino
Italija, Njemačka, Švicarska; 2010; 88'


FLEŠBEK / FLASHBACK
r. Aleksandar Janković
Srbija; 2010; 84'


HADEWIJCH
r. Bruno Dumont
Francuska; 2009; 120'


LA PIVELLINA
r. Tizza Covi, Rainer Frimmel
Austrija, Italija; 2009; 100'


LISTOPAD / OCTOBER / OCTUBRE
r. Daniel i Diego Vega  
Peru; 2009; 93'


LOURDES (izvan konkurencije)
r. Jessica Hausner
Austrija, Francuska; 2009; 99'


MALE LISICE / LITTLE FOXES / LISTICKY
r. Mira Fornayová
Irska, Češka; 2009; 90'


MUŠKARCI KOJI MRZE ŽENE / THE GIRL WITH THE DRAGON TATTOO / MÄN SOM HATAR KVINNOR (izvan konkurencije)
r. Niels Arden Oplev  
Švedska; 2009; 152'


NEKE DRUGE PRIČE / SOME OTHER STORIES (izvan konkurencije)
r. Ivona Juka, Ana Maria Rossi, Ines Tanović, Marija Džidževa, Hanna Slak
Srbija, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Makedonija, Slovenija, Irska; 2010; 114'


NEVIDLJIV POGLED / THE INVISIBLE EYE /  LA MIRADA INVISIBLE
r. Diego Lerman  
Argentina, Francuska, Španjolska; 2010; 97'


POEZIJA / POETRY / SHI (izvan konkurencije)
r. Chang-Dong Lee
Južna Koreja; 2010; 139'


PRIJE SVEGA, FELICIA / FIRST OF ALL, FELICIA / FELICIA INAINTE DE TOATE
r. Melissa de Raaf, Razvan Radulescu
Rumunjska; 2009; 108'


SEDAMDESET I DVA DANA / SEVENTY-TWO DAYS
r. Danilo Šerbedžija
Hrvatska; 2010; 93'


SLOVENKA / SLOVENIAN GIRL
r. Damjan Kozole
Slovenija; 2009; 90'


SRPSKI FILM / SERBIAN FILM
r. Srđan Spasojević
Srbija; 2009; 104'


U POČETKU / IN THE BEGINNING / À L'ORIGINE (izvan konkurencije)
r. Xavier Giannoli
Francuska; 2009; 155'


UJAK BOONMEE KOJI SE SJEĆA PROŠLIH ŽIVOTA / UNCLE BOONMEE WHO CAN RECALL HIS PAST LIVES / LOONG BOONMEE RALEUK CHAT (izvan konkurencije)
r. Apichatpong Weerasethakul
Velika Britanija, Tajland, Njemačka, Francuska, Španjolska; 2010; 114'


UTORAK NAKON BOŽIĆA / TUESDAY AFTER CHRISTMAS /  MARTI, DUPA CRACIUN
r. Radu Muntean  
Rumunjska; 2009; 99'


VALHALLA SE BUDI / VALHALLA RISING
r. Nicolas Winding Refn
Danska, Velika Britanija; 2009; 93'


VOSAK / BEESWAX
r. Andrew Bujalski
SAD; 2009; 100'


ULAZAK U NIŠTAVILO / ENTER THE VOID
r. Gaspar Noé
Francuska, Njemačka, Italija; 150'